Reprint Revisited duálů v M15!

V poslední době šly ceny starých Revisited duálů radikálně nahoru. O jejich celkově špatné dostupnosti ani netřeba mluvit. Pokud chcete začít s formátem Legacy, aniž byste měli nějaké karty a chcete hrát jeden z Tier 1 balíků, a nemáte k dispozici několik desítek tisíc, můžete si nechat zajít chuť.

To vše způsobuje dávný slib WotC hráčům, že určité karty nebudou nikdy reprintovány, ať už ve stejné podobě, tak ani v jejich funkční kopii. Které karty to jsou, se dozvíte na stránce WotC – Official Reprint Policy.

Ale jak se říká: Slibem nikdy nezarmoutíš a Sliby jsou tu od toho, aby se porušovaly.

Ve WotC se tak na velký nátlak potenciálních hráčů legacy formátu rozhodli vyslyšet jejich přání a této skupině i přes dříve daný slib vyhovět.

V Core Setu Magic 2015 se tak můžeme těšit na reprint právě těchto, nejlepších duálních zemí! Posuďte sami, zda se vám jejich nová podoba bude líbit:

Vzhledem k tomu, že dojde k reprintu, trh by měl v krátké době reagovat poklesem cen těchto karet. Pokud tedy vlastníte nějaké kopie navíc, rozhodně se jich zbavte, dokud mají slušnou hodnotu. Toto se týká hlavně revisited karet. Beta verze bude mít stále vysokou sběratelskou hodnotu, ale i přesto se dá mírný pokles ceny očekávat i u těchto verzí.

Jelikož takto kvalitní země mohou výrazně a hlavně pozitivně ovlivnit Modernové strategie a jejich mana bázi, předpokládá se, že před vydáním M2015 budou tyto země uvedeny na Banned & Restricted list pro formát Modern.