B.A.R. – komentáře jezdců

Po nepříjemném průběhu celého závodního víkendu si stáj B.A.R. dojela s přičiněním Jensona Buttona dva body do poháru konstruktérů. Villeneuve byl nucený odstoupit po selhání techniky.

Jacques Villeneuve
Jsem rád, že je konec špatného víkendu. Bylo těžké jezdit těsně za oběma Minardi. Udělal jsem pár chyb ale z mých hodin v šikaně jsem se sebral. Alespoň jsem mohl dokončit závod, ale selhala převodovka, nefugoval mi druhý rychlostní stupeň a bylo po všem. Měli bychom doufat v lepší víkend v Magny-Cours.

Jenson Button
Jsem rád že jsem dokončil závod na bodech, protože se nám dnes vůbec nedařilo. Start se nepovedl a přede mnou muselo být 30 metrů. Přetáhl jsem první zatáčku a pustil tak Webbera před sebe. Trápil jsem se s přetáčivostí a musel jsem jezdit opatrně abych šetřil pneumatiky. Byl to tvrdý víkend a jsem spokojený že jsem byl schopen získat pár bodů, protože si tým zaslouží motivaci. Mechanici dnes pracovali neuvěřitelně dobře, když jsme s Jacquesem zajeli do boxů ve stejném kole. Doufám že v Magny Cours můžeme očekávat více.